ЛЕКО Н-ТИПЋелијска технологија
SMBB технологија ћелија са пола реза
Бифацијална ћелијаМодулТехнологије
Одличне перформансе против ПИД-а при ниском нивоу LID-а
Мање ефеката сенчења врућих тачака
Већа излазна снага, нижи BOS и LCOE
● ISO9001:2015 СМК
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 Заштита и безбедност на раду (HHSMS)
● Стандардни квалитет IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Тестови соли/магле/амонијака
| Соларне ћелије | N-тип моно |
| Број ћелија | 108 (6x18) |
| Димензије | 1961 x 1134 x 33 мм |
| Тежина | 27,8 кг |
| Предње / задње стакло | Полукаљено стакло са премазом дебљине 2,0 мм |
| Оквир | Анодизирана легура алуминијума (опционо ојачана за велика оптерећења) |
| Разводна кутија | Заштита IP68 (3 бајпас диоде) |
| Излазни каблови | 4,0 мм² |
| 250 мм (+) / 350 мм (-) | |
| Дужина се може прилагодити | |
| Конектори | Компатибилан са Mc4 |
| Тест механичког оптерећења | Напред 5400Pa / Задњи 2400Pa |
| КЛАСА МОЋИ | ALDB-490ND | ALDB-495ND | ALDB-500ND | ALDB-505ND | ALDB-510ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | |
| Максимална снага (Pmax) | 490W | 368W | 495W | 372W | 500W | 376W | 505W | 380W | 510W | 384W |
| Напон отвореног кола (Voc) | 39,55V | 37,12 V | 39,78V | 37,36V | 40,00 В | 37,59V | 40,22 V | 37,83V | 40,44 V | 38,06 В |
| Струја кратког споја (Isc) | 15,72А | 12,58А | 15,78А | 12,62А | 15,84А | 12,67А | 15,90А | 12,72А | 15,96А | 12,77А |
| Напон при максималној снази (Vmpp) | 33,11V | 31,08V | 33,31V | 31,29V | 33,51V | 31,50V | 33,71V | 31,71V | 33,91V | 31,91V |
| Тренутна максимална снага (Impp) | 14,80А | 11,84А | 14,86А | 11,89А | 14,92А | 11,94А | 14,98А | 11,98А | 15.04А | 12.03А |
| ЕФИКАСНОСТ МОДУЛА (%) | 22,03% | 22,26% | 22,48% | 22,71% | 22,93% | |||||
STC: Зрачење 1000W/m², температура ћелије 25ºC, AM1.5G
NMOT: Озрачење 800W/m², температура околине 20ºC, брзина ветра 1m/s, AM1.5G
| Задње појачање | Параметар | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максимална снага (Pmax) | 515W | 520W | 525W | 530W | 536W |
| Ефикасност модула STC (%) | 23,14% | 23,37% | 23,61% | 23,84% | 24,08% | |
| 15% | Максимална снага (Pmax) | 564W | 569W | 575W | 581W | 587W |
| Ефикасност модула STC (%) | 25,34% | 25,60% | 25,86% | 26,12% | 26,37% | |
| 25% | Максимална снага (Pmax) | 613W | 619W | 625W | 631W | 638W |
| Ефикасност модула STC (%) | 27,54% | 27,82% | 28,11% | 28,39% | 28,67% |
| Контејнер | 40' седиште |
| Комада по палети | 34 |
| Палете по контејнеру | 24 |
| Комада по контејнеру | 816 |
| Температура радног модула | -40℃ до +85℃ |
| Максимални напон система | 1500 једносмерне струје (IEC) |
| Максимална номинална вредност серијског осигурача | 30А |
| Толеранција снаге | 0/+5W |
| Номинална радна температура (NMOT) | 45±2℃ |
| Температурни коефицијент Pmax | -0,29%/℃ |
| Температурни коефицијент Voc | -0,25%/℃ |
| Температурни коефицијент Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Телефон/Whatsapp/WeChat: +86 13023538686
Е-пошта: gavin@alifesolar.com
Зграда 36, Хонгкиао Ксиниуан, округ Цхонгцхуан, град Нантонг, Кина
www.alifesolar.com