ЛЕКО Н-ТИПЋелијска технологија
SMBB технологија ћелија са пола реза
Бифацијална ћелијаМодулТехнологије
Одличне перформансе против ПИД-а при ниском нивоу LID-а
Мање ефеката сенчења врућих тачака
Већа излазна снага, нижи BOS и LCOE
● ISO9001:2015 СМК
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 Заштита и безбедност на раду (HHSMS)
● Стандардни квалитет IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Тестови соли/магле/амонијака
| Соларне ћелије | N-тип моно |
| Број ћелија | 144 (6x24) |
| Димензије | 2278 x 1134 x 30 мм |
| Тежина | 31,5 кг |
| Предње / задње стакло | Полукаљено стакло са премазом дебљине 2,0 мм |
| Оквир | Анодизирана легура алуминијума (опционо ојачана за велика оптерећења) |
| Разводна кутија | Заштита IP68 (3 бајпас диоде) |
| Излазни каблови | 4,0 мм² |
| 250 мм (+) / 350 мм (-) | |
| Дужина се може прилагодити | |
| Конектори | Компатибилан са Mc4 |
| Тест механичког оптерећења | Напред 5400Pa / Задњи 2400Pa |
| КЛАСА МОЋИ | АЛВУ-570НД | АЛВУ-575НД | АЛВУ-580НД | АЛВУ-585НД | АЛВУ-590НД | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | |
| Максимална снага (Pmax) | 570W | 429W | 575W | 433W | 580W | 437W | 585W | 441W | 590W | 445W |
| Напон отвореног кола (Voc) | 51,41V | 48,69V | 51,55V | 48,82V | 51,68 V | 48,96V | 51,81V | 49,09V | 51,94V | 49,23V |
| Струја кратког споја (Isc) | 14.15А | 11.41А | 14.22А | 11.47А | 14.29А | 11.53А | 14.36А | 11,59А | 14.43А | 11,65А |
| Напон при максималној снази (Vmpp) | 42,41V | 39,36V | 42,56V | 39,51V | 42,71V | 39,66V | 42,86V | 39,80V | 43,00 В | 39,95 В |
| Тренутна максимална снага (Impp) | 13.44А | 10,90А | 13.51А | 10,96А | 13,58А | 11.02А | 13,65А | 11.08А | 13,72А | 11.14А |
| ЕФИКАСНОСТ МОДУЛА (%) | 22,07% | 22,26% | 22,45% | 22,65% | 22,84% | |||||
STC: Зрачење 1000W/m², температура ћелије 25ºC, AM1.5G
NMOT: Озрачење 800W/m², температура околине 20ºC, брзина ветра 1m/s, AM1.5G
| Задње појачање | Параметар | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максимална снага (Pmax) | 599W | 604W | 609W | 614W | 620W |
| Ефикасност модула STC (%) | 23,17% | 23,37% | 23,57% | 23,78% | 23,98% | |
| 15% | Максимална снага (Pmax) | 656W | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Ефикасност модула STC (%) | 25,37% | 25,60% | 25,82% | 26,04% | 26,27% | |
| 25% | Максимална снага (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 731W | 738W |
| Ефикасност модула STC (%) | 27,58% | 27,82% | 28,07% | 28,31% | 28,55% |
| Контејнер | 20'GP | 40' седиште |
| Комада по палети | 36 | 36 |
| Палете по контејнеру | 5 | 20 |
| Комада по контејнеру | 180 | 720 |
| Температура радног модула | -40℃ до +85℃ |
| Максимални напон система | 1500 једносмерне струје (IEC) |
| Максимална номинална вредност серијског осигурача | 30А |
| Толеранција снаге | 0/+5W |
| Номинална радна температура (NMOT) | 45±2℃ |
| Температурни коефицијент Pmax | -0,29%/℃ |
| Температурни коефицијент Voc | -0,25%/℃ |
| Температурни коефицијент Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Телефон/Whatsapp/WeChat: +86 13023538686
Е-пошта: gavin@alifesolar.com
Зграда 36, Хонгкиао Ксиниуан, округ Цхонгцхуан, град Нантонг, Кина
www.alifesolar.com