ЛЕКО Н-ТИПЋелијска технологија
SMBB технологија ћелија са пола реза
СМББ технологије
Одличне перформансе против ПИД-а при ниском нивоу LID-а
Мање ефеката сенчења врућих тачака
Већа излазна снага, нижи BOS и LCOE
● ISO9001:2015 СМК
● SO14001:2015 ЕМС
● ISO45001:2018 Заштита и безбедност на раду (HHSMS)
● Стандардни квалитет IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Тестови соли/магле/амонијака
| Соларне ћелије | N-тип моно |
| Број ћелија | 96 (6x16) |
| Димензије | 1762 x 1134 x 30 мм |
| Тежина | 21,0 кг |
| Предње стакло | Каљено стакло са премазом дебљине 3,2 мм |
| Оквир | Анодизирана легура алуминијума (опционо ојачана за велика оптерећења) |
| Разводна кутија | Заштита IP68 (3 бајпас диоде) |
| Излазни каблови | 4,0 мм² |
| 250 мм (+) / 350 мм (-) | |
| Дужина се може прилагодити | |
| Конектори | Компатибилан са Mc4 |
| Тест механичког оптерећења | Напред 5400Pa / Задњи 2400Pa |
| КЛАСА МОЋИ | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | |
| Максимална снага (Pmax) | 435W | 326W | 440W | 330W | 445W | 334W | 450W | 338W | 455W | 342W |
| Напон отвореног кола (Voc) | 34,71V | 32,54V | 34,96V | 32,78V | 35,20V | 33,03V | 35,43V | 33,28 V | 35,67V | 33,52V |
| Струја кратког споја (Isc) | 15,74А | 12,59А | 15,80А | 12,64А | 15,86А | 12,69А | 15,92А | 12,74А | 15,98А | 12,78А |
| Напон при максималној снази (Vmpp) | 29,35V | 27,50V | 29,57V | 27,72V | 29,79V | 27,95 В | 30,00 В | 28,17V | 30,21V | 28,39V |
| Тренутна максимална снага (Impp) | 14,82А | 11,86А | 14,88А | 11,90А | 14,94А | 11,95А | 15,00А | 12.00А | 15.06А | 12.05А |
| ЕФИКАСНОСТ МОДУЛА (%) | 21,77% | 22,02% | 22,27% | 22,52% | 22,65% | |||||
| STC: Зрачење 1000W/m², температура ћелије 25°C, AM1.5G NMOT: Озрачење 800W/m², температура околине 20°C, брзина ветра 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Контејнер | 40' седиште |
| Комада по палети | 36 |
| Палете по контејнеру | 26 |
| Комада по контејнеру | 936 |
| Температура радног модула | -40℃ до +85℃ |
| Максимални напон система | 1500 једносмерне струје (IEC) |
| Максимална номинална вредност серијског осигурача | 30А |
| Толеранција снаге | 0/+5W |
| Номинална радна температура (NMOT) | 45±2℃ |
| Температурни коефицијент Pmax | -0,29%/℃ |
| Температурни коефицијент Voc | -0,25%/℃ |
| Температурни коефицијент Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Телефон/Whatsapp/WeChat: +86 13023538686
Е-пошта: gavin@alifesolar.com
Зграда 36, Хонгкиао Ксиниуан, округ Цхонгцхуан, град Нантонг, Кина
www.alifesolar.com