| ЕЛЕКТРИЧНИ ПРОЈЕКАТ | ПАРАМЕТРИ | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Максимална снага | Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Оптимални радни напон | Vmp(V) | 42,63 | 43,18 | 43,68 | 44,19 |
| Оптимална радна струја | Имп.(А) | 12,91 | 12,97 | 13.05 | 13.13 |
| Напон отвореног кола | Voc(V) | 52,32 | 52,58 | 52,77 | 53,03 |
| Струја кратког споја | Исц(А) | 13,65 | 13,69 | 13,78 | 13,86 |
| Радни температурни опсег модула | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Максимални напон система | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Максимална струја осигурача | A | 25 | |||
| Опсег толеранције снаге | % | 0~+3% | |||
| *STC (Стандардне околности тестирања): Фронтално зрачење 1000W/m², Температура ћелије 25℃, Спектар AM1.5. | |||||
| Номинална радна температура ћелије | VOCT | ℃ | 44℃±2℃ |
| Максимални коефицијент температуре снаге | Пмакс | %/℃ | -0,26 |
| Температурни коефицијент напона отвореног кола | Воц | %/℃ | -0,24 |
| Температурни коефицијент струје кратког споја | Исц | %/℃ | 0,04 |
| Ниво безбедности | Класа II |
| Гаранција производа | 12 година искуства у материјалима и технологији производа |
| Гаранција за напајање | 25 година линеарне излазне снаге |
| *Слабљење у првој години је 2%. Од следеће године, годишњи пад је мањи од 0,5%. Снага модула није мања од 80% у 25. години. | |
| Тип ћелије | ТОПКон ћелија 182×91 мм |
| Распоред ћелија | 144 ком (12×12) |
| Величина модула | 2260x1219x2,7 мм |
| Тежина модула | 7,44 кг |
| Разводна кутија | Заштита кућишта IP68 |
| Излазни кабл | 4 мм², дужина мреже кабла 500 мм. Дужина кабла се може прилагодити |
| Тип конектора | Компатибилност са MC4 |
| Оквир | Н/Д |
| Предње статичко оптерећење (притисак снега) | 5400 Па |
| Задње статичко оптерећење (притисак ветра) | 2400 Па |
| Превоз | Камион са платформом 13 м | Камион са платформом 17,5 м | Контејнер 20°C | Контејнер 40°C |
|---|---|---|---|---|
| Величина | 13 м | 17,5 м | 20°C | 40°C |
| Палета | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Комад/Палета | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Укупно комада | 1540. | 2100 | 280 | 1260 |
| Величина паковања (палета) | 2320*1110*1400 мм | |||
| Максимална снага (W) | Ефикасност конверзије | Тежина | Гаранција производа | Гаранција за напајање | Величине модула | Распоред ћелија |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 година | 25 година | 2260x1219x2,7 мм | 144 ком (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 година | 25 година | 2260x1110x2,7 мм | 132 ком (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 година | 25 година | 2260x1020x2,7 мм | 120 ком (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 година | 25 година | 2260x918x2,7 мм | 108 ком (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 година | 25 година | 2260x825x2,7 мм | 96 ком (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 година | 25 година | 2260x735x2,7 мм | 84 ком (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 година | 25 година | 2260x644x2,7 мм | 72 ком (6x12) |
| 120 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 година | 25 година | 1545x425x2,7 мм | 72 ком (6x12) |
| 200 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 година | 25 година | 1150x927x2,7 мм | 54 ком (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 година | 25 година | 1750x1150x2,7 мм | 80 ком (8x10) |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Телефон/Whatsapp/WeChat: +86 13023538686
Е-пошта: gavin@alifesolar.com
Зграда 36, Хонгкиао Ксиниуан, округ Цхонгцхуан, град Нантонг, Кина
www.alifesolar.com