ЛЕКО Н-ТИПЋелијска технологија
SMBB технологија ћелија са пола реза
Бифацијална ћелијаМодулТехнологије
Одличне перформансе против ПИД-а при ниском нивоу LID-а
Мање ефеката сенчења врућих тачака
Већа излазна снага, нижи BOS и LCOE
● ISO9001:2015 СМК
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 Заштита и безбедност на раду (HHSMS)
● Стандардни квалитет IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Тестови соли/магле/амонијака
| Соларне ћелије | N-тип моно |
| Број ћелија | 120 (6x20) |
| Димензије | 2172 x 1303 x 35 мм |
| Тежина | 35,0 кг |
| Предње / задње стакло | Полукаљено стакло са премазом дебљине 2,0 мм |
| Оквир | Анодизирана легура алуминијума (опционо ојачана за велика оптерећења) |
| Разводна кутија | Заштита IP68 (3 бајпас диоде) |
| Излазни каблови | 4,0 мм² |
| 250 мм (+)/ 350 мм (-) | |
| Дужина се може прилагодити | |
| Конектори | Компатибилан са Mc4 |
| Тест механичког оптерећења | Напред 5400Pa / Задњи 2400Pa |
| КЛАСА МОЋИ | АЛЕК-620НД | АЛЕК-625НД | АЛЕК-630НД | АЛЕК-635НД | АЛЕК-640НД | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | |
| Максимална снага (Pmax) | 620W | 472W | 625W | 476W | 630W | 480W | 635W | 484W | 640W | 488W |
| Напон отвореног кола (Voc) | 43,75V | 41,13V | 43,96V | 41,33V | 44,16V | 41,52V | 44,37V | 41,71V | 44,57V | 41,90V |
| Струја кратког споја (Isc) | 18.16А | 14,72А | 18.20А | 14,76А | 18.24А | 14,80А | 18.28А | 14,84А | 18.32А | 14,88А |
| Напон при максималној снази (Vmpp) | 36,21V | 33,98 V | 36,44V | 34,20V | 36,67V | 34,41V | 36,90V | 34,62V | 37,12 V | 34,83V |
| Тренутна максимална снага (Impp) | 17.12А | 13,89А | 17.15А | 13,92А | 17.18А | 13,95А | 17.21А | 13,98А | 17.24А | 14.01А |
| ЕФИКАСНОСТ МОДУЛА (%) | 21,91% | 22,08% | 22,26% | 22,44% | 22,61% | |||||
STC: Зрачење 1000W/m², температура ћелије 25ºC, AM1.5G
NMOT: Озрачење 800W/m², температура околине 20ºC, брзина ветра 1m/s, AM1.5G
| Задње појачање | Параметар | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максимална снага (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Ефикасност модула STC (%) | 23,00% | 23,19% | 23,37% | 23,56% | 23,74% | |
| 15% | Максимална снага (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Ефикасност модула STC (%) | 25,19% | 25,40% | 25,60% | 25,80% | 26,01% | |
| 25% | Максимална снага (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Ефикасност модула STC (%) | 27,38% | 27,60% | 27,83% | 28,05% | 28,27% |
| Контејнер | 40' седиште |
| Комада по палети | 32 |
| Палете по контејнеру | 18 |
| Комада по контејнеру | 576 |
| Температура радног модула | -40℃ до +85℃ |
| Максимални напон система | 1500 једносмерне струје (IEC) |
| Максимална номинална вредност серијског осигурача | 35А |
| Толеранција снаге | 0/+5W |
| Номинална радна температура (NMOT) | 45±2℃ |
| Температурни коефицијент Pmax | -0,30%/℃ |
| Температурни коефицијент Voc | -0,24%/℃ |
| Температурни коефицијент Isc | +0,04%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Телефон/Whatsapp/WeChat: +86 13023538686
Е-пошта: gavin@alifesolar.com
Зграда 36, Хонгкиао Ксиниуан, округ Цхонгцхуан, град Нантонг, Кина
www.alifesolar.com