ЛЕКО Н-ТИПЋелијска технологија
SMBB технологија ћелија са пола реза
Бифацијална ћелијаМодулТехнологије
Одличне перформансе против ПИД-а при ниском нивоу LID-а
Мање ефеката сенчења врућих тачака
Већа излазна снага, нижи BOS и LCOE
● ISO9001:2015 СМК
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 Заштита и безбедност на раду (HHSMS)
● Стандардни квалитет IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Тестови соли/магле/амонијака
| Соларне ћелије | N-тип моно |
| Број ћелија | 132 (6x20) |
| Димензије | 2382 x 1134 x 33 мм |
| Тежина | 33,8 кг |
| Предње / задње стакло | Полукаљено стакло са премазом дебљине 2,0 мм |
| Оквир | Анодизирана легура алуминијума (опционо ојачана за велика оптерећења) |
| Разводна кутија | Заштита IP68 (3 бајпас диоде) |
| Излазни каблови | 4,0 мм² |
| 250 мм (+)/ 350 мм (-) | |
| Дужина се може прилагодити | |
| Конектори | Компатибилан са Mc4 |
| Тест механичког оптерећења | Напред 5400Pa / Задњи 2400Pa |
| КЛАСА МОЋИ | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | |
| Максимална снага (Pmax) | 605W | 454W | 610W | 458W | 615W | 462W | 620W | 466W | 625W | 470W |
| Напон отвореног кола (Voc) | 48,75V | 45,70V | 48,94V | 45,91V | 49,13V | 46,12 V | 49,32V | 46,33V | 49,50V | 46,54V |
| Струја кратког споја (Isc) | 15,74А | 12,59А | 15,80А | 12,64А | 15,86А | 12,69А | 15,92А | 12,74А | 15,98А | 12,78А |
| Напон при максималној снази (Vmpp) | 40,82V | 38,29V | 40,99V | 38,47V | 41,16V | 38,65V | 41,33V | 38,83V | 41,50V | 39,01V |
| Тренутна максимална снага (Impp) | 14,82А | 11,86А | 14,88А | 11,90А | 14,94А | 11,95А | 15,00А | 12.00А | 15.06А | 12.05А |
| ЕФИКАСНОСТ МОДУЛА (%) | 22,40% | 22,58% | 22,77% | 22,95% | 23,14% | |||||
| STC: Зрачење 1000W/m², температура ћелије 25°C, AM1.5G NMOT: Озрачење 800W/m², температура околине 20°C, брзина ветра 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Задње појачање | Параметар | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максимална снага (Pmax) | 635W | 641W | 646W | 651W | 656W |
| Ефикасност модула STC (%) | 23,52% | 23,71% | 23,91% | 24,10% | 24,29% | |
| 15% | Максимална снага (Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Ефикасност модула STC (%) | 25,76% | 25,97% | 26,18% | 26,40% | 26,61% | |
| 25% | Максимална снага (Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775W | 781W |
| Ефикасност модула STC (%) | 28,00% | 28,23% | 28,46% | 28,69% | 28,92% |
| Контејнер | 40' седиште |
| Комада по палети | 34 |
| Палете по контејнеру | 20 |
| Комада по контејнеру | 680 |
| Температура радног модула | -40℃ до +85℃ |
| Максимални напон система | 1500 једносмерне струје (IEC) |
| Максимална номинална вредност серијског осигурача | 30А |
| Толеранција снаге | 0/+5W |
| Номинална радна температура (NMOT) | 45±2℃ |
| Температурни коефицијент Pmax | -0,29%/℃ |
| Температурни коефицијент Voc | -0,25%/℃ |
| Температурни коефицијент Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Телефон/Whatsapp/WeChat: +86 13023538686
Е-пошта: gavin@alifesolar.com
Зграда 36, Хонгкиао Ксиниуан, округ Цхонгцхуан, град Нантонг, Кина
www.alifesolar.com