ЛЕКО Н-ТИПЋелијска технологија
SMBB технологија ћелија са пола реза
Бифацијална ћелијаМодулТехнологије
Одличне перформансе против ПИД-а при ниском нивоу LID-а
Мање ефеката сенчења врућих тачака
Већа излазна снага, нижи BOS и LCOE
● ISO9001:2015 СМК
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 Заштита и безбедност на раду (HHSMS)
● Стандардни квалитет IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Тестови соли/магле/амонијака
| Соларне ћелије | N-тип моно |
| Број ћелија | 156 (6x26) |
| Димензије | 2465 x 1134 x 33 мм |
| Тежина | 34,8 кг |
| Предње / задње стакло | Полукаљено стакло са премазом дебљине 2,0 мм |
| Оквир | Анодизирана легура алуминијума (опционо ојачана за велика оптерећења) |
| Разводна кутија | Заштита IP68 (3 бајпас диоде) |
| Излазни каблови | 4,0 мм² |
| 250 мм (+)/ 350 мм (-) | |
| Дужина се може прилагодити | |
| Конектори | Компатибилан са Mc4 |
| Тест механичког оптерећења | Напред 5400Pa / Задњи 2400Pa |
| КЛАСА МОЋИ | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | |
| Максимална снага (Pmax) | 620W | 467W | 625W | 471W | 630W | 475W | 635W | 479W | 640W | 483W |
| Напон отвореног кола (Voc) | 55,64V | 52,67V | 55,75V | 52,78 V | 55,87V | 52,89V | 55,98V | 52,99V | 56,09V | 53,10 V |
| Струја кратког споја (Isc) | 14.18А | 11.44А | 14.25А | 11,50А | 14.32А | 11,56А | 14.39А | 11,62А | 14.46А | 11,68А |
| Напон при максималној снази (Vmpp) | 46,03V | 42,73V | 46,16V | 42,86V | 46,29V | 42,99V | 46,42V | 43,11V | 46,55 V | 43,24 V |
| Тренутна максимална снага (Impp) | 13,47А | 10,93А | 13,54А | 10,99A | 13,61А | 11.05А | 13,68А | 11.11А | 13,75А | 11.17А |
| ЕФИКАСНОСТ МОДУЛА (%) | 22,18% | 22,36% | 22,54% | 22,72% | 22,90% | |||||
| STC: Зрачење 1000W/m², температура ћелије 25°C, AM1.5G NMOT: Озрачење 800W/m², температура околине 20°C, брзина ветра 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Задње појачање | Параметар | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максимална снага (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Ефикасност модула STC (%) | 23,29% | 23,48% | 23,66% | 23,85% | 24,04% | |
| 15% | Максимална снага (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Ефикасност модула STC (%) | 25,51% | 25,71% | 25,92% | 26,12% | 26,33% | |
| 25% | Максимална снага (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Ефикасност модула STC (%) | 27,73% | 27,95% | 28,17% | 28,40% | 28,62% |
| Контејнер | 40' седиште |
| Комада по палети | 34 |
| Палете по контејнеру | 16 |
| Комада по контејнеру | 544 |
| Температура радног модула | -40℃ до +85℃ |
| Максимални напон система | 1500 једносмерне струје (IEC) |
| Максимална номинална вредност серијског осигурача | 30А |
| Толеранција снаге | 0/+5W |
| Номинална радна температура (NMOT) | 45±2℃ |
| Температурни коефицијент Pmax | -0,29%/℃ |
| Температурни коефицијент Voc | -0,25%/℃ |
| Температурни коефицијент Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Телефон/Whatsapp/WeChat: +86 13023538686
Е-пошта: gavin@alifesolar.com
Зграда 36, Хонгкиао Ксиниуан, округ Цхонгцхуан, град Нантонг, Кина
www.alifesolar.com