ЛЕКО Н-ТИПЋелијска технологија
SMBB технологија ћелија са пола реза
Бифацијална ћелијаМодулТехнологије
Одличне перформансе против ПИД-а при ниском нивоу LID-а
Мање ефеката сенчења врућих тачака
Већа излазна снага, нижи BOS и LCOE
● ISO9001:2015 СМК
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 Заштита и безбедност на раду (HHSMS)
● Стандардни квалитет IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Тестови соли/магле/амонијака
| Соларне ћелије | N-тип моно |
| Број ћелија | 132 (6x22) |
| Димензије | 2384 x 1303 x 35 мм |
| Тежина | 38,5 кг |
| Предње / задње стакло | Полукаљено стакло са премазом дебљине 2,0 мм |
| Оквир | Анодизирана легура алуминијума (опционо ојачана за велика оптерећења) |
| Разводна кутија | Заштита IP68 (3 бајпас диоде) |
| Излазни каблови | 4,0 мм² |
| 250 мм (+)/ 350 мм (-) | |
| Дужина се може прилагодити | |
| Конектори | Компатибилан са Mc4 |
| Тест механичког оптерећења | Напред 5400Pa / Задњи 2400Pa |
| КЛАСА МОЋИ | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | |
| Максимална снага (Pmax) | 690W | 524W | 695W | 528W | 700W | 532W | 705W | 536W | 710W | 540W |
| Напон отвореног кола (Voc) | 47,95V | 45,52V | 48,15 V | 45,73V | 48,34V | 45,93V | 48,54V | 46,13 V | 48,73V | 46,33V |
| Струја кратког споја (Isc) | 18.29А | 14,63А | 18.34А | 14,67А | 18.39А | 14,71А | 18.44А | 14,75А | 18,49А | 14,79А |
| Напон при максималној снази (Vmpp) | 39,84V | 37,82V | 40,03 В | 38,02V | 40,23 V | 38,22V | 40,42V | 38,42V | 40,62V | 38,62V |
| Тренутна максимална снага (Impp) | 17.32А | 13,86А | 17.36А | 13,89А | 17.40А | 13,92А | 17.44А | 13,95А | 17,48А | 13,98А |
| ЕФИКАСНОСТ МОДУЛА (%) | 22,21% | 22,37% | 22,53% | 22,70% | 22,86% | |||||
| STC: Зрачење 1000W/m², температура ћелије 25°C, AM1.5G NMOT: Озрачење 800W/m², температура околине 20°C, брзина ветра 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Задње појачање | Параметар | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максимална снага (Pmax) | 725W | 730W | 735W | 740W | 746W |
| Ефикасност модула STC (%) | 23,32% | 23,49% | 23,66% | 23,83% | 24,00% | |
| 15% | Максимална снага (Pmax) | 794W | 799W | 805W | 811W | 817W |
| Ефикасност модула STC (%) | 25,54% | 25,73% | 25,91% | 26,10% | 26,28% | |
| 25% | Максимална снага (Pmax) | 863W | 869W | 875W | 881W | 888W |
| Ефикасност модула STC (%) | 27,77% | 27,97% | 28,17% | 28,37% | 28,57% |
| Контејнер | 40' седиште |
| Комада по палети | 32 |
| Палете по контејнеру | 18 |
| Комада по контејнеру | 576 |
| Температура радног модула | -40℃ до +85℃ |
| Максимални напон система | 1500 једносмерне струје (IEC) |
| Максимална номинална вредност серијског осигурача | 35А |
| Толеранција снаге | 0/+5W |
| Номинална радна температура (NMOT) | 45±2℃ |
| Температурни коефицијент Pmax | -0,30%/℃ |
| Температурни коефицијент Voc | -0,24%/℃ |
| Температурни коефицијент Isc | +0,04%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Телефон/Whatsapp/WeChat: +86 13023538686
Е-пошта: gavin@alifesolar.com
Зграда 36, Хонгкиао Ксиниуан, округ Цхонгцхуан, град Нантонг, Кина
www.alifesolar.com